annonse

40 år med pensel, palett og jubileumshefte

Denne gjengen fra Nes maleklubb feiret klubbens 40-års jubileum i helga. Fra venstre
Feiret seg selv: Karin Olsen, Marit Rønstad, Linda Elstad, Lisbeth Bjørke, Wanda Isdahl, Kari Wahlstrøm, Elly Aasnes, Randi Fjørstad, May Britt Finstad, Tore Brovig Jacobsen, Mette Smestad Hansen, Joachim Løvaas, Tove P. Løvaas, Ingeborg Riser, Mari Aasli, Else Gåsland, Grethe Haugen, Ingjerd Gamst Hildebrandt, Anne Lise Hauge, Jorun Hjorth Hovind, Jeanett Løken Edvardsen og Jorunn Melland. Alle (Foto: Heidi Wexels Riser)
Redaksjonskomiteen
Redaksjonskomiteen: Kari Wahlstrøm (f.v.) Jorun Hjorth Hovind, Randi Fjørstad og Mette Smestad Hansen har utgjort redaksjonskomiteen. Fjørstad har vært redaktør og bundet det hele sammen. (Foto: )
MED FRA STARTEN
MED FRA STARTEN: Kari Wahlstrøm, Jorun Hjorth Hovind og Mari Aasli har vært med fra starten i 1979. (Foto: )
Jubileumshefte
Jubileumshefte: I anledning Nes maleklubbs 40-års jubileum har de samlet klubbens historie i et innholdsrikt hefte. På forsiden er klubbens gamle og nye logo. Den nye logoen er laget av Tove P.Løvaas. (Foto: )
: (Foto: )

+ Nes Maleklubb fyller 40 år i år. Fredag feiret de seg selv med fest og lansering av klubbens jubileumsskriv.

  • Heidi Wexels Riser


Klikk for å se kommentarer ()

Her kan du fritt komme med synspunkter og informasjon. Vi krever fullt navn. Da blir det mer interessant for andre å lese det du skriver. Trakassering, trusler, hatske meldinger eller reklame aksepteres ikke på raumnes.no. Falske profiler utestenges. Vær saklig og vis respekt når du kommenterer.

annonse