Kundeservice

Vi står klare til å hjelpe deg enten du ønsker å bli abonnent, trenger oppbevaring av Raumnes i ferien eller ønsker å bestille annonse er det bare å ta kontakt med oss.

Har du tips til redaksjonen, send oss en mail (redaksjon@raumnes.no) eller ring oss så vi kan skrive om det som er viktig for deg og nesbuen.

Vi holder til i trivelige lokaler i Silovegen 12C på Årnes. Vårt telefonnummer er 63 91 18 14 og våre åpningstider er mandag – fredag kl. 8 00 – 15 30. Vi setter pris på når våre lesere tar kontakt med oss.
 
Kontaktinformasjon til alle ansatte
 
Kundesenter:
Anne Brith Thon, tlf. 63 91 18 14, mobil 970 15 823, anne.brith@raumnes.no
Britt Gulbrandsen, tlf. 63 91 18 25, britt@raumnes.no
 
Redaktør:
Terje Smith, tlf. 63 91 18 16, mobil 900 81 948, terje@raumnes.no
 
Redaksjon:
Jan Erik Hæhre, tlf. 63 91 18 17, mobil 996 12 619, janerik@raumnes.no
Thomas Frigård, tlf. 63 91 18 11, mobil 415 42 956, thomas@raumnes.no
Heidi Wexels Riser, tlf. 63 91 18 15, mobil 952 30 156, heidi@raumnes.no
John Arne Paulsen, tlf. 63 91 18 12, mobil 452 62 466, john@raumnes.no
Lisbet Bekkeli Amundsen, tlf. 63 91 18 13, mobil 974 79 424, lisbet@raumnes.no
Ole Erik Eier, tlf. 63 91 18 26, ole.erik@raumnes.no
 
Markedsavdeling:
Roy Håvard Andersen, tlf. 63 91 18 19, mobil 977 38 044, roy@raumnes.no
Hilde Willersrud, tlf. 63 91 18 23, mobil 996 41 494, hilde@raumnes.no
Nina Nøsterud, tlf. 63 91 18 24, mobil 415 48 015, nina@raumnes.no
Marie Korsvoll Evensen, tlf. 63 91 18 21, marie@raumnes.no
 
 

Siste saker Gå til framsida

- Noe av det største jeg har gjort

I foredraget "Fra bølle til Norges største forbilde" ville Kristian Sætre vise at alle kan endre seg, og han tok et oppgjør med sin fortid.